Data dodania: 2024-03-26

XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog

XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki KDA - Sztuka dawna i współczesna

Krakowski Dom Aukcyjny

XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki Krakowskiego Domu Aukcyjnego

odbędzie się 16 kwietnia 2024 roku (wtorek) o godzinie 18.30

w Krakowskim Domu Aukcyjnym przy ul. Starowiślnej 14 w Krakowie.

KATALOG XXXVI AUKCJI JEST JUŻ DOSTĘPNY NA STRONIE [ZOBACZ]

Licytacja internetowa możliwa jest na bid.kda.pl

Wszystkie obiekty oglądać można na wystawie przedaukcyjnej prezentowanej
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego
[Kraków, ul. Starowiślna 14].

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.

Istnieje możliwość odbioru wylicytowanych prac w Warszawie.

________________________

WYBRANE OBIEKTY Z KATALOGU:

Kossak Juliusz - XXXVI ADS
Juliusz Kossak
Jeździec z luzakiem (1896)
akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
24 x 19 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.

Kossak Jerzy - XXXVI ADS
Jerzy Kossak
Szwoleżer Polskiego Pułku Gwardii Cesarskiej (1924)
olej, płótno naklejone na tekturę
25,5 x 19,5 cm
Sygnowany l.d.

Rychter-Janowska - XXXVI ADS
Bronisława Rychter-Janowska
Wnętrze dworku z widokiem na ogród
olej, tektura
16 x 23,5 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany p.d.

Jaxa-Małachowski - XXXVI ADS
Soter Jaxa-Małachowski
Przed burzą (1923)
gwasz, akwarela, tektura
35 x 49 cm
Sygnowany p.d.

Hofman - XXXVI ADS
Wlastimil Hofman
Melodia duszy (1914)
olej, płótno
35,5 x 35,2 cm
Sygnowany l.d.

Nikifor - XXXVI ADS
Nikifor Krynicki
W krynickiej willi
gwasz, akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
15,2 x 16 cm
Opisany śr.g. oraz śr.d.

Nowosielski - XXXVI ADS
Jerzy Nowosielski
Portret (1992)
tusz, karton
40 x 30,5 cm
Sygnowany l.g.

Zakrzewski - XXXVI ADS
Roman Zakrzewski
W błękitnym pokoju (1998)
olej, płótno
55 x 38 cm
Sygnowany p.g.; opisany na odwrocie

powrót do listy aktualności